Seznam přihlášených

BIC TECHNO

  JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB
1 Kateřina Altmannová TJ Lokomotiva Plzeň
2 Ema Čermáková zatím žádný
3 Nela Čermáková zatím žádný
4 Lukáš Diviš TJ Rapid Brno
5 David Drda TJ Delfín Jablonec
6 Filip Drda TJ Delfín Jablonec
7 Rudolf Dvořák YC CERE
8 Jan Hála AYCK
9 Janek Hasman YC Kladno
10 Radim Hasman YC Kladno
11 Jonáš Horáček TJ Delfín Jablonec
12 Andrea Hraníková IDSPORT
13 Pavel Hrdina ČWA
14 Kristýna Chalupníková Rapid Brno
15 Evelína Kizeková žádný (člen ČWA)
16 Kateřina Komendová Rapid Brno
17 Sebastián Koukal Yacht klub Delfín
18 Zuzana Kudláčková Rekomont
19 Jan Kuchař CERE Praha
20 Alexandra Lojínová TJ Delfín Jablonec
21 Lucie Lokajíčková ČYK
22 Štěpán Loužek Jachetní klub Plzeň z.s.
23 Filip Marek Rapid Brno
24 Alexandra Matoušová SK MATY
25 Štěpánka Matoušová SK MATY
26 Martin Mikulec TJ RAPID Brno
27 Ema Myšková Rapid Brno
28 Veronika Myšková Cwa
29 Lucie Němečková bez registrace
30 Michaela Němečková bez registrace
31 Adam Nevelöš SK Štětí
32 Tibor Nevelöš SK Štětí
33 Ondřej Parchomenko YC Tušimice
34 Kristýna Piňosová TJ Rapid Brno
35 Adélka Rašková ČWA
36 Adam Rek ČYK
37 Ludmila Richterová TJ Rapid Brno
38 Nicol Říčanová YC SK Štětí
39 Adam Sadílek TJ Delfín Jablonec
40 Nela Sadílková TJ Delfín Jablonec
41 Klára  Samcová TJ Rapid Brno
42 Šimon Skřepek Rapid Brno
43 Martin Sladky Zadny
44 Filip Šplíchal JK Plzeň
45 Markéta Štěpánková TJ Delfín Jablonec
46 Kateřina Švíková YC Cere
47 Vojtěch Tlapák YC SK Štětí
48 Zuzana Tlapáková YC SK Štětí
49 Klára  Valenová  
50 Filip Voříšek TJ Delfín Jablonec
51 David Wagner Rapid Brno

EVROPA

  JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB
1 Petr Hála AYCK
2 Ondřej Kaiser Jacht klub Příbram
3 Jakub  Kršňák VS Duchcov
4 Jan Kršňák VS Duchcov
5 Martin  Kubík  JoOJ
6 Ondřej Mojdl YC Kladno
7 Kateřina Mojdlová YC Kladno
8 Filip Novohradský YC Pardubice
9 David Pačanda JO TJ Bohemia Poděbrady
10 Radim  Pokoš  VS Duchcov 

OPTIMIST

  JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB
1 Emma Bendová YC Černá
2 Daniel Beroun Yachtclub brno
3 Martin Blatecký  YC Brno
4 Roxana  Brázdová ČYK Praha
5 Jan Čížek YC Velké Dářko
6 Barbora Čížková YC Velké Dářko
7 Zuzana Čížková YC Velké Dářko
8 Hynek  Dokoupil Jachtklub Brno
9 Linda Dokoupilová Jachtklub Brno
10 Beáta Dokoupilová Jachtklub Brno
11 Matyáš Dymák YC Vysoké Mýto
12 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto - optimist
13 Eliška  Fanfrlova yc jezero hlučin 
14 Kristýna Eva Flosmanová TJ Jiskra Třeboň
15 Patrik Formánek YC Brno
16 Jakub Hála AYCK
17 Jan Hála AYCK
18 Anna Hálová AYCK
19 Vít Hanák TJ Sokol Tovačov
20 Stella Marie  Hatle ČYK
21 Karolina Hejnová Yachtclub Baník Ostrava
22 Karolína Hešková YC Tatran Bratislava
23 Barbora Hofmanová YC Lokomotiva
24 Anna Hrubá Jachtklub Brno
25 Lukáš Hrubý Jachtklub Brno
26 Michal Hubáček YC lodní sporty Kroměříž
27 Helena Hýžová YC Brno
28 Klára Chalupníková YC Brno
29 Jonáš Janota Cere
30 Adam Jaroš MYK, z.s.
31 Filip Karas Ač Brno
32 Vojtěch  Klíma  ČYK 
33 Matyáš  Kmetik yc jezero hlučin 
34 Jan Kolář OYC
35 Vít Kouřil Jachtklub Brno
36 Richard  Kováč Jacht klub Prostějov
37 Vladimír  Kováč  Jacht klub Prostějov
38 Lukáš Krč JACHT KLUB Prostějov
39 Karolína Lojková JK Černá
40 Lucie Lokajíčková ČYK
41 Kateřina Lokajíčková ČYK
42 Michael Mareš YC Pardubice
43 Jan Mlčoch TJ Sokol Tovačov-oddíl jachtingu
44 Pavlina Motlikova Jacht klub cheb
45 Václav  Navrátil Jachetní klub Brno
46 Vojtěch Navrátil Jachetní klub Brno
47 Helena Navrátilová ycbrno
48 Vojtěch Nováček YC Jachtklub Brno
49 matěj  novak yc jezero hlučin 
50 Dana Nováková YC Jezero Hlučín
51 Jiri Plch YC DIM
52 Jan Plch YC DIM
53 Zdenek Plch YC DIM - Bezdrev
54 Adam Popov ČYK Praha
55 Jeremíáš Přikryl Lodní Sporty Kroměříž
56 Tereza Ptáčková YC VD
57 Markéta Ptáčková YC VD
58 Štěpán  Rabas  YC Jezero Hlučin 
59 Adéla Rabasová YC Jezero Hlučin 
60 Adam Rek ČYK
61 Richard Rezek Jachtklub Cheb
62 David Szmaragowski Yacht Club D.I.M. Bezdrev
63 Dominik Szmaragowski Yacht Club D.I.M. Bezdrev
64 Ondřej  Šercl TJ Delfín Jablonec
65 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub
66 Marek Štolba ČYK
67 Ela  Štolbová ČYK
68 Jan Verl nejml. TJ Delfín Jablonec
69 Šimon Veselý zatím bez
70 Jan Zahornacký Lodní sporty Kroměříž
71 Daniel Zima TJ Delfín Jablonec

LASER 4,7

  JMÉNO PŘÍJMENÍ KLUB
1 Eliška  Fanfrlová  yc jezero hlučin 
2 Vít Hýža YC Brno
3 Vanda Paigerová CERE Praha
4 Elena Veselá YC Pardubice/ v dobu soustředění už asi Bohemia Poděbrady
5 Markéta Kališová Jachtklub Brno z.s.
6 Michal Halouzka MYK.z.s.

aktualizováno 12.06.2018 


 

Ubytování na pokoji - 1.týden LT Bic
kluci (4 místa)
Hýža Rek  
Diviš Wagner  
dívky (6 míst)
Myšková volno
Richterová
 
Fanfrlová Komendová Myšková

 

Ubytování na pokoji - 2.týden LT Q
kluci (4 místa)
Štafa Kmetik Rek
Novák Popov Beroun
dívky (4 místa)
Hýžová Fanfrlová  
volno volno