2017

11. ročník Soustředění mládeže Velké Dářko

Ve dnech 10.-14.7.2017 se uskutečnilo pětidenní soustředění mládeže na Velkém Dářku pro lodní třídu Optimist, kterého se zúčastnilo 59 dětí. Děti byly rozřazeny dle výkonosti  a trenéři se jim začali věnovat na plné obrátky. Počasí pro trénink přálo, vítr ideální, a tak nezbylo moc času na doprovodný program. Jelikož letos bylo soustředění pouze pětidenní, snažili jsme se čas plně využít společným tréninkem na vodě. Po snídani se konaly přednášky z pravidel, taktiky a všeho, co by mladí jachtaři měli vědět. Po soustředění následoval pohárový závod, kde si děti mohli porovnat, co jim týden na vodě dal.

Musím pochválit všechny mladé účastníky, kteří se snažili plnit všechny úkoly, které jim byly svěřeny.

Dále chválím obětavý přístup trenérů, kteří předávají nové generaci své dlouhodobé poznatky.  Bez těchto lidí by nebylo možné tyto společné akce pořádat.

 

Velké Dářko  20.8.2017

Richard Kafka, YC Velké Dářko

aaa

aaa

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ

  Jméno Příjmení lodní třída klub
1 Kateřina Altmannová Optimist TJ Lokomotiva Plzeň
2 Tatiana Bělunková Optimist YC jezero hlucin
3 Martin  Blatecký Optimist YC Brno
4 Roxana Brázdová Optimist ČYK
5 Zuzana Čížková Optimist YC Velké Dářko
6 Barbora Čížková Optimist YC Velké Dářko
7 Linda Dokoupilová Optimist Jachtklub Brno
8 Beáta  Dokoupilová Optimist Jachtklub Brno
9 Eliška  Fanfrlová Optimist YC Jezero Hlučín
10 Patrik Formánek Optimist Jachtklub Brno
11 Jakub Hála Optimist AYCK
12 Anna Hálová Optimist AYCK
13 Jakub Hanák Optimist TJ Sokol Tovačov
14 Radim Hasman Optimist YC Kladno
15 Janek Hasman Optimist YC Kladno
16 Karolina Hejnová Optimist Yacht klub Baník Ostrav
17 Karolína Hešková Optimist ATU KOSICE SVK
18 Jiří Himmel Optimist YC Nechranice
19 Klára Himmelová Optimist YC Nechranice
20 Barbora Hofmanová Optimist TJ Lokomotiva Plzeň
21 Adam Holub Optimist Jacht klub Brno
22 Josefína Horáčková Optimist TJ Delfín Jablonec
23 Lukas Hruby Optimist YC Brno
24 Vít Hýža Optimist Jachtklub Brno
25 Helena Hýžová Optimist Jachtklub Brno
26 Kristýna Chalupníková Optimist TJ Rapid Brno
27 Klára Chalupníková Optimist YC Brno
28 Adam Jaroš Optimist YC Brno
29 Jan  Juha Optimist TJ Lokomotiva Plzeň
30 Markéta Kališová Optimist Jachklub Brno
31 Vladimír Kováč  Optimist Jacht klub Prostějov 
32 Richard  Kováč  Optimist Jacht klub Prostějov 
33 Tobiáš Kraus Optimist YC Kladné
34 Lukáš  Kraus Optimist YC kladno
35 Lukaš Krč Optimist JACHT KLUB Prostějov
36 Lucie Lokajíčková Optimist Čyk
37 Kateřina Lokajíčková Optimist Čyk
38 Štěpán Loužek Optimist JACHETNÍ KLUB PLZEŇ, z.s.
39 Václav Navrátil Optimist TJ Jachtklub
40 Vojtěch Navrátil Optimist TJ Jachtklub
41 Helena Navrátilová  Optimist Jachetníklub Brno
42 Vanda Navrátilová  Optimist Jachtklub Brno
43 Matěj Novák Optimist YC Jezero Hlučín
44 Dominik Ostrý Optimist YC Olšovec Blansko
45 Kristýna Piňosová Optimist JK Prostějov
46 Adam Popov Optimist Český yacht club
47 Dan Provazník Optimist YC Velké Dářko
48 Tereza Ptáčková Optimist YC Velké Dářko
49 Markéta Ptáčková Optimist YC Velké Dářko
50 Adéla Rabasová Optimist Yacht club jezero Hlučín
51 Adam Rek Optimist ČYK
52 Kristýna Šebková Optimist Lodní sporty Brno
53 Patrick Štafa Optimist Moravský jacht club 
54 Kristyna Štěpánková Optimist TJ Delfin Jablonec
55 Marketa Štěpánková  Optimist TJ Delfin Jabonec
56 Ela Štolbová Optimist ČYK
57 Barbora  Švíková Optimist CERE
58 lucie Tománková Optimist YC jezero Hlučín
59 Lukáš  Wherenberg Optimist YC Kladno

 

  Jméno Příjmení lodní třída
1 Petr Hála Evropa
2 Ondřej Kaiser Evropa
3 Jakub Kršňák Evropa
4 Jan Kršňák Evropa
5 Martin Kubík Evropa
6 Ondřej Mojdl Evropa
7 Kateřina Mojdlová Evropa
8 Filip  Novohradský Evropa
9 Adam Plodek Evropa
10 Vít Valdhans Evropa
11 Anna Wehrenbergová Evropa
12 Tomáš Mlejnek BIC Techno
       
  Jméno Příjmení lodní třída
1 Marek Samec Laser
2 Ondřej Dvořák Laser
3 Ondřej Dvořák Laser
4 Bára Provazníková Laser
5 Elen Veselá Laser

 

1 Kateřina Altmannová BIC Techno
2 Lukáš Diviš BIC Techno
3 David  Drda BIC Techno
4 Rudolf Dvořák BIC Techno
5 Jan Hála BIC Techno
6 Radim Hasman BIC Techno
7 Jiří Himmel BIC Techno
8 Klára Himmelová BIC Techno
9 Jonáš Horáček BIC Techno
10 Andrea  Hranikova BIC Techno
11 Pavel Hrdina BIC Techno
12 Markéta Hykrdová BIC Techno
13 Kristýna Chalupníková BIC Techno
14 Kateřina Komendová BIC Techno
15 Jan Kříž BIC Techno
16 Zuzana  Kudláčkova  BIC Techno
17 Alexandra Lojínová BIC Techno
18 Štěpán  Loužek BIC Techno
19 Filip Marek BIC Techno
20 Martin Mikulec BIC Techno
21 Veronika Myšková BIC Techno
22 Ema Myšková BIC Techno
23 Martina Neckařová BIC Techno
24 Pavel Netík BIC Techno
25 Ondřej Parchomenko BIC Techno
26 Kristýna Piňosová BIC Techno
27 Samuel Provazník  
28 Michal Rais BIC Techno
29 Adélka Rašková BIC Techno
30 Adam Rek BIC Techno
31 Ludmila Richterová BIC Techno
32 Nicol Říčanová BIC Techno
33 Adam Sadílek BIC Techno
34 Nela Sadílková BIC Techno
35 Klára  Samcová BIC Techno
36 Šimon Skřepek BIC Techno
37 Martin Sladky BIC Techno
38 Matěj Slíva BIC Techno
39 Teodor  Šeliga BIC Techno
40 Filip Šplíchal BIC Techno
41 Markéta Štěpánková BIC Techno
42 Adam Štěpánský BIC Techno
43 Kateřina Švíková BIC Techno
44 Barbora  Švíková BIC Techno
45 Vojtěch Tlapák BIC Techno
46 Zuzana Tlapáková BIC Techno
47 Filip Voříšek BIC Techno
48 David Wagner BIC Techno

TRENÉŘI

Kamenský Radim
Štěpánek Jan
Skřepek Jan
Netík Pavel
Hrdina Patrik
Pospíšil Martin
Kamneský Pavel
Kafka Richard
Kafka Richard ml.
Kafka Roman
Kubíková Dana
Kubík Michal
Moučková Hana
Fanfrla Martin
Pospíšilová Klára
Ondíková Petra
Žáček Jiří